1.500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!                                                                                                                            HIZLI VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ!                                                                                                                            KREDİ KARTINA 12 TAKSİT İMKANI!

Hakkımızda

 

  Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine  profesyonel hizmeti görev edinmiş,

   Ebru Oluklu Mukavva ve Amb. San. Tic. Ltd' yi yakından tanımaya ne dersiniz?

 

   Koli dünyasında pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen müşterilerin öncelikli tercihi olan Ebru Oluklu Mukavva OCAK 2004 yılında istanbul'da faaliyete geçti.Koli sektöründe en pratik çözümleriyle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimizin faaliyetlerine öncelikle oluklu mukavvadan koli üretimi yaparak başladı.Her geçen yıl müşteri porföyünü arttıran şirketimiz devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla üretim projesini hayata geçirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

 

   Günümüz İhtiyaçları karşısında şirketimiz markası olan kutu sihirbazı ile Türkiye'nin en büyük pastacılık sektörü ürün tedarikçisi olarak faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.

 

    Daima gelişip sektör ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Ebru Oluklu Mukavva olarak koli üretimi, kutu üretimi, kutu sihirbazı internet satışı gibi alanlarda müşteri bazlı çalışmalarımız olmaktadır.

   

    Ebru Oluklu Mukavva olarak,  gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibi ile hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR